این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد مهلا زمانی کاملا محفوظ می باشد

قوانین و مقررات

به صفحه ضوابط و شرایط سایت اختصاصی مهلا زمانی خوش آمدید.

ضمن تشکر از انتخاب و اعتماد شما عزیزان، به منظور احتراز از تضییع حقوق شما کاربران محترم به اطلاع میرساند که کلیه شروط اعلام شده، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، تجارت الکترونیک و ضوابط حمایت ازحقوق مصرف کننده می باشد.

کاربران گرامی در نظر داشته باشند که خرید از این وب‌سایت به منزله مطالعه و پذیرش قوانین و مقرارت ‌سایت اختصاصی مهلا زمانی  بوده و کاربران محترم مسئولیت مطالعه مستمر صفحه قوانین را به منظور اطلاع از تغییرات احتمالی وب‌سایت را پذیرفته است.

  1. قوانین و مقررات اختصاصی:

1/1- سایت اختصاصی مهلا زمانی متعهد می گردد پس از پرداخت آنلاین و نهایی شدن فرایند خرید، محصول انتخاب شده را در زمان تعیین شده تولید و تحویل نماید.

2/1- نمونه کارهای نمایش داده شده در سایت متعلق به این مجموعه بوده و یا به سفارش مشتریان طراحی و تولید شده است، به همین لحاظ به هر نحوی استفاده نمونه‌های نمایش داده شده بدون هماهنگی با صاحب اثر و ذکر منبع، غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

3/1- مسئولیت ثبت اطلاعات غیرواقعی، تحریفی و بروز اشکالات مربوطه به عهده کاربر می باشد، لذا به منظور جلوگیری ازهرگونه مشکلات احتمالی بعدی، اطلاعات خواسته شده در هنگام ثبت عضویت و ارسال سفارش را به دقت و بطور صحیح درج نمایید.

4/1- باعنایت به اهمیت اطلاعات شما در جهت تکمیل فرایند خرید، ‌سایت اختصاصی مهلا زمانی امنیت اطلاعات خصوصی شما را تضمین می‌نماید و تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران محترم به کار می گیرد.

5/1- ثبت سفارش در طی کلیه روزها و ساعات شبانه روز امکان پذیر است اما پردازش سفارشات طی روزهای کاری (برابر با تقویم جاری کشور) و ساعات کاری (از 10صبح الی 6 بعد از ظهر) انجام خواهد پذیرفت.

6/1- درشرایط خاص، بروز حوادث غیرمترقبه، اتفاقات غیرقابل پیش بینی وخارج از اراده طرفین و اشکالاتی در موجودی انبار که عامل عدم امکان تأمین سفارش ها باشد؛ حق متوقف نمودن ارائه خدمات و استرداد وجوه واریزی کاربران برای سایت اختصاصی مهلا زمانی محفوظ است.

7/1- کلیه سفارشات قبل از بسته بندی توسط واحد کیفی بررسی خواهدشد. لازم است کاربران محترم قبل از دریافت سفارش، کالا را بررسی نموده و در صورت مشاهده هرگونه ایراد ظاهری، عدم تطابق و یا آسیب دیدگی حین حمل و نقل؛ سفارش را تحویل نگرفته و عودت نماید. 

  1. شرایط بهره مندی ازسایت:

1/2- سن قانونی برای استفاده از خدمات سایت 18 سال و بالاتر است. افراد زیر 18 سال باید تحت نظر والدین یا قیم قانونی خود از سایت استفاده نمایند. هرگونه استفاده تبلیغاتی از این سایت و محتوی آن بدون هماهنگی و کسب اجازه مکتوب از صاحب آن ممنوع خواهد بود.

  1. ضوابط حفظ حریم خصوصی:

1/3- سایت اختصاصی مهلا زمانی متعهد می گردد که اطلاعات ثبت شده مشتریان در پروفایل کاربری را جهت منافع تجاری در اختیار سایرین قرار ندهد.

2/3- سایت اختصاصی مهلا زمانی متعهد می گردد که با توسعه زیرساختهای امنیتی و بکارگیری تکنیک های مورد نیاز، امنیت استفاده کاربران محترم از سایت را توسعه دهد و از اطلاعات شخصی ایشان محافظت نماید.
3/3- کلیه مطالب و محتویات سایت اختصاصی مهلا زمانی جزئی از اموال و داراییهای خانم مهلا زمانی می باشد وحق هرگونه استفاده و انتشار بصورت انحصاری در اختیار خانم مهلا زمانی است. بدیهی است استفاده بدون هماهنگی و کسب موافقت کتبی ایشان، پیگرد قانونی ‏‌خواهد داشت.

4/3- تنها مرجع رسمی مورد تایید برای ارتباط با کاربران محترم، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.mahlazamani.com  است. لذا با هیچ روش دیگر جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با کاربران عزیز تماس گرفته نخواهد شد و موکدا اعلام می گردد که وب سایت اختصاصی مهلا زمانی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.mahlazamani.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره نداشته و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با کابران محترم تماس گرفته نخواهد شد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

  1. خسارت در هنگام حمل و نقل:

1/4- سایت اختصاصی مهلا زمانی همواره نهایت تلاش خود را بکار خواهد گرفت تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت سلامت و بدون آسیب به دست سفارش دهندگان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که مسئولیت بروز احتمالی هر گونه حادثه و خللی در حمل و تحویل، به عهده شرکت حمل و نقل است و این سایت مشروط بر تامین هزینه های رفع و رجوع خسارات وارده توسط شرکت حمل و نقل، آماده همکاری در این رابطه می باشد.

2/4- آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از تحویل سفارش به کاربر محترم، به سایت اختصاصی مهلا زمانی اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده، کلیه متعلقات و فاکتور به دفتر مرکزی سایت ارسال گردد.

  1. استرداد کالا:

1/5- درصورتی که کالا با مشخصات درج شده در سایت تطابق نداشته باشد، استرداد آن امکان پذیر می باشد. بدین منظور مشتری     می تواند پس از هماهنگی با واحد فروش، کالا را عودت داده و با ورود به پروفایل کاربری، از طریق گفتگوی آنلاین، ارسال تیکت و یا ارسال نظرات اقدام نماید. بدیهی است وجه مربوطه پس از تأیید، ظرف مدت 3 روز کاری مسترد خواهد شد.

به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به کاربران گرامی، تمهیدات زیر نیز در نظر گرفته شده است:

تعویض سایز کالا:

  • چنانچه سایز انتخاب شده توسط کاربر در ثبت سفارش با سایز ارسالی مغایرت داشته باشد، به شرط عدم استفاده  و حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، در صورت موجود بودن سایز درخواستی تعویض امکان پذیر میباشد. در مورد مشتریان خارج از شهر تهران، امکان تعویض سایز کالا از طریق ارسال پستی با هماهنگی قبلی میسر می باشد. بدیهی است در این حالت کلیه هزینه های حمل و نقل از مشتری دریافت خواهد شد.
  • مشتریان می توانند جهت کسب اطلاع از موجود بودن کالا و جهت سهولت در تعویض سفارش پس از ورود به پروفایل کاربری از طریق گفتگوی آنلاین، ارسال تیکت و یا ارسال نظرات اقدام نمایند.

استرداد وجه:

  • عدم تطابق کالا با مشخصات درج شده در سایت و یا درصورتی که در مرحله پردازش مشخص گردد که به دلایل کیفی و یا اتمام موجودی امکان تأمین سفارش درخواستی وجود ندارد و همچنین تمایل به تغییر سفارش نیز نباشد؛ مشتری می تواند با ورود به پروفایل کاربری، از طریق گفتگوی آنلاین، ارسال تیکت و یا ارسال نظرات اقدام نماید. دراین صورت وجه مربوطه پس از تأیید، ظرف مدت 3 روز کاری مسترد خواهد شد.